चर्चित गायिका मेलिना राईको सांगीतिक प्रस्तुति बाल्टिमोरमा

बाल्टिमोर  ।  सांगीतिक प्रस्तुतिका लागि पहिलो पटक अमेरिका भ्रमणमा रहेकी चर्चित गायिका मेलिना राईले अगस्ट १८ तारिख बाल्टिमोरमा आफ्नो दमदार  प्रस्तुति दिने भएकि छिन । कलाकारहरुको राजधानी भनेर चिनिने बाल्टिमोर शहरको फ्लेगशिप सिनेमाको अत्याधुनिक हलमा  उक्त सांगीतिक कार्यक्रम हुनेछ। एभरेस्ट इन्टरटेनमेन्टले आयोजना गरेको यो कार्यक्रममा मेलिनाले आफ्ना चर्चित तथा सदाबहार गीतहरु प्रस्तुत गर्नेछिन् ।आयोजक संस्था एभरेस्ट इन्टरटेनमेन्टका म्यानेजिंग डाइरेक्टर रमेश भट्ट नेपाली छोरोका अनुसार "युवा पुस्ताकी चर्चित गायिका मेलिनाको अत्याधिक माग रहेकोले बाल्टिमोर मा उनको कार्यक्रम राखिएको हो "रमेशले थपे " मेलिनाको सांगीतिक प्रस्तुति गर्न पाउँदा हामीलाई गर्व लागेको छ । " 

मेलिना बर्तमान समयकी चलेकी गायिकाको रुपमा चिनिन्छिन । नेपाली चलचित्रको पार्स्व गायन होस् या त आधुनिक गीत होस् सबैमा उनको स्वर सुहाउँछ । मेलिनाको प्रत्यक्ष गायनलाई नियाल्दै संगीतको मज्जा लिन   सयौ संगीतपारखी जम्मा हुनेमा आयोजक ढुक्क छन् । मेलिनाका कुटुमा कुटु सुपारी दाना , कम्मर माथि पटुकी , शिरैमा शिरबन्दी, तिमीले बाटो फेरेउ अरे जस्ता सयौ चर्चित गीतहरु छन् ।

प्रतिक्रिया गर्नुहोस्