बाल्टिमोरमा नेपाली नयाँ वर्ष २०८१ धुमधामकासाथ् मनाईदै

गैर आवासिय नेपाली संघ अमेरिका,मेरिल्यान्ड शाखाको आयोजनामा नेपाली नयाँ बर्ष २०८१ को स्वागतमा भब्य सांस्कृतिक कार्यक्रम हुने भएको छ। 
यही अप्रिल १३ तारिख शनिवारका दिन बाल्टिमोरमा रहेको  फेमिली किचनको सभाहलमा हुन लागेको सो कार्यक्रममा लोकप्रिय दोहोरी गायक मिलन लामा ,श्याम गुरुङ, भगवान भन्डारी,गायिका देवीका केशी ,अन्जना गुरुङ ,शान्ति भन्डारी लगायतको बेजोड प्रस्तुति रहने छ ।त्यस्तै चर्चित गायिका आभा मुकारुम, गायक कन्हैया सिंह,रुद्र शर्मा र सज्जन बोहोराको समेत प्रस्तुति रहनेछ ।कार्यक्रममा सम्झना-सपना र माधवी डान्स ग्रुपका बिध्यार्थीहरुले  नृत्य प्रस्तुत गर्नेछन ।

आफ्नो रितीथिती,संस्क्रिति र भेशभुशाको जगेर्ना गर्दै नयाँ पिढिलाई पनि नेपाली हुनुको गर्व गर्ने वातावरणको श्रीजना गर्न यस्तो कार्यक्रमको आयोजना गरिएको ,एन आर एन ए अमेरिका ,मेरिल्यान्ड च्याप्टरका  अध्यक्ष कुल गुरुङ्ले सन्देश टुडेलाई जानकारी गराएका छन्। 

कार्यक्रममा स्थानीय कलाकारहरुले आफ्नो जातजाती र भेशभुशा झल्कने नृत्य तथा गायन पनि प्रस्तुत गर्ने छन्। आयोजकका तर्फबाट अध्यक्ष कुल गुरुङले कार्यक्रममा सहभागी हुन सवैलाई आग्रह गरेका छन्। 
आयोजकका अनुसार कार्यक्रममा सहभागी  हुनेले ३० डलर तिर्नु पर्ने छ, जसमा खानाको पनि ब्याबस्था गरिएको छ ।
 

प्रतिक्रिया गर्नुहोस्