चलचित्र लक्का जवान मेरिल्याण्डमा प्रदर्शन हुने

हाँस्य रसले भरिएको चलचित्र “लक्का जवान” मेरिल्याण्डमा प्रदर्शन हुने भएको छ ।चलचित्र प्रेमी तथा समाजसेवी  धुर्व वन्तको प्रस्तुति  नायिका अनसुया श्रेष्ठ वन्तको निर्माण र शिवहरि पौड्यालको निर्देशन रहेको चलचित्र मेरिल्याण्ड र यसका आसपासमा रहेका नेपाली समुदायको लागि लक्षित गरी यहि अगस्त छ तारिख आईतवार प्रदर्शन गरिने भएको छ । 

Old Greenbelt Theatre को अत्याधुनिक सुबिधा सम्पन्न हलमा प्रदर्शन गर्न लागिएको यो चलचित्र हेर्न मात्र बिस डलर खर्च गर्नु पर्नेछ । प्रस्तुत कर्ता धुर्व वन्तअनुसार अमेरिकाको लागि सम्भवत यो अन्तिम प्रदर्शन समेत हुन् सक्ने छ ,किन कि यो चलचित्र नेपाल अमेरिका अस्ट्रेलिया यूरोप लगायत बिस्वका बिभिन्न देशहरुमा सफल प्रदर्शन भैसकेको छ ।नायिका तथा निर्मात्री अनसुया श्रेष्ठ वन्तका अनुसार स्थानिय नेपालीहरुले चलचित्र प्रदर्शन गर्नु पर्ने माग रहेकोले पुन पर्दशन गर्न लागिएको हो । अनसुया श्रेष्ठ वन्तले पनि यस चलचित्रमा महत्वपूर्ण भूमिकामा अभिनय गरेकी छिन ।
 यो चलचित्र मा दिलिप रायमाझी ,प्रियंका कार्की ,बर्षा सिवाकोटी  राजाराम पौडेल लगायतका चर्चित कलाकारहरुको अभिनय रहेको छ ।
 

प्रतिक्रिया गर्नुहोस्